the80sgreekfans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Video για το καινουργιο μου Videomix...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Video για το καινουργιο μου Videomix... Empty Video για το καινουργιο μου Videomix...

Δημοσίευση  stv Σαβ Φεβ 07, 2015 9:37 pm

Εδω θελω να ζητησω τη βοηθεια ολων των μελων του φορουμ για το καινουργιο videomix που φτιαχνω πανω στο mix του DJ KOSTA ''ULTIMATE ITALO DISCOMIX'' θα το βρητε εδω http://www61.zippyshare.com/v/68813781/file.html
Ψαχνω για ορισμενα κομματια μεσα απο το mix σε βιντεο...
Music Service - Another Song
P.B. - Co Operation
Sophie - Broken Tale
Mikron - Polynesia
Tom Hooker - Love Attack
Mac Jr. - Elephant Song
G.F. Lunghi - Acapulco Nights
Mike Rogers - Just A Story

Αν εχετε καποια απο αυτα ή γνωριζετε links για να κατεβασω εστω και απο youtube ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!!
Αν βρειτε επισεις καποιο απο αυτα οχι αυθεντικο αλλα φτιαγμενο με γραφικα και φωτογραφιες ειναι ευπροσδεκτο...
Ουτως ή αλλως ορισμενα απο τα tracks θα γινουν με γραφικα γιατι μαλλον δεν υπαρχουν σε αλλη μορφη.
ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ
Video για το καινουργιο μου Videomix... 64396 Θα συμπεριλαβω μνεια μεσα στο βιντεο σε οποιον μου δωσει videoclip που θα χρησιμοποιησω Video για το καινουργιο μου Videomix... 64396
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...ΤΟ ΜΙΞ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ...ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ... Video για το καινουργιο μου Videomix... 874394 Video για το καινουργιο μου Videomix... 874394 Video για το καινουργιο μου Videomix... 874394 Video για το καινουργιο μου Videomix... 874394 Video για το καινουργιο μου Videomix... 874394
stv
stv

Αριθμός μηνυμάτων : 580
Ημερομηνία εγγραφής : 19/12/2011
Ηλικία : 54
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Video για το καινουργιο μου Videomix... Empty Απ: Video για το καινουργιο μου Videomix...

Δημοσίευση  D.J Panos Κυρ Φεβ 08, 2015 10:35 am

Δύσκολα Στάυρε... αν βρω κάτι θα σε ενημερώσω. Πάντως η λύση των γραφικών είναι πολύ καλή αν γίνει σωστά.
Video για το καινουργιο μου Videomix... 874394
D.J Panos
D.J Panos

Αριθμός μηνυμάτων : 1446
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Τόπος : Thessaloniki - Macedonia - Greece

http://djpanosalonica.listen2myradio.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης